Czółenko – O Firmie

O Firmie:
Firma Czôłenko powstała w kwietniu 2012. Siedziba znajduję się w miejscowości Stara Kiszewa przy ul. Kościerskiej 15, przez którą przepływa rzeka Wierzyca, naturalna granica oddzielająca Kaszuby i Kociewie. Nazwa firmy wywodzi się z języka kaszubskiego, w którym „Czôłenko” oznacza łódkę, kajak.

Głównie zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu do uprawiania turystyki kajakowej oraz pomocą w organizacji spływów po rzekach: WIERZYCA, WDA, TRZEBIOCHA.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o inne atrakcje umożliwiające spędzanie czasu wolnego w sposób aktywny. Proponujemy zabawę w Paintball, np. jako dodatkowa atrakcja na wolny wieczór po spływie kajakowym, bądź spontaniczny wypad ze znajomymi. W tym celu posiadamy  specjalnie przygotowane pole do gry, gdzie wraz z grupą znajomych można mile spędzić czas. Łącząc kajaki z paintballem jest to idealne rozwiązanie na gotowy scenariusz WIECZORU KAWALERSKIEGO.

Posiadamy kajaki polietylenowe, typowo turystyczne, sprawdzające się na każdego typu rzekach. Każda przygoda na wodzie i lądzie jest bezpieczna, ponieważ wszyscy z uczestników otrzymują specjalne kamizelki asekuracyjne oraz istnieje możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia. Współpracujemy z wykwalifikowanymi Instruktorami Turystyki Kajakowej oraz Ratownikami WOPR.

Wedle przysłowia „KLIENT NASZ PAN” przygotujemy wszystko tak jak Państwo sobie tego życzycie. Wyjedziemy na miejsce startu spływu nawet z jednym kajakiem. Dołożymy wszelkich starań, aby czas, który Wam – Drodzy Goście zorganizujemy, był mile i chętnie wspominany przez długie lata. Oferta nasza przeznaczona jest dla każdego: od  osób indywidualnych poszukujących przygód do zorganizowanych grup: firmowych, studenckich, towarzyskich, rodzinnych.

Spływ rodzinny – Stary Bukowiec, Rzeka Wierzyca